Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kütahya Seramik


1989 yılında kurulan Kütahya Seramik, adını medeniyetler köprüsü Anadolu'nun seramik başkenti Kütahya'dan almıştır. Kütahya Seramik, Anadolu topraklarının 7000 yıllık seramik kültürüne kattığı çağdaş yorum ve zengin bilgi birikimi ile seramik sektörüne katkıda bulunmaktadır.

Üstün teknolojiye sahip tesislerinde 1000'den fazla desen seçeneğiyle; yer ve duvar karosu, sırlı porselen karo, bordür, dekor ve cam mozaik üretimi gerçekleştirmektedir.

Kütahya Seramik son yıllarda minimalist ve modern tasarımlara ağırlık vererek seramik sektöründe fark yaratmıştır. TS-EN ISO 9001-2000 dünya standartlarına uygun olarak oluşturduğu üretim anlayışıyla Kütahya Seramik, sektörün önde gelen endüstri kuruluşları arasındadır.

Kütahya Seramik'in yönetim ve üretim anlayışının başlıca unsurları; piyasa gereksinimlerini iyi irdelemek, teknolojik gelişmeleri yakından izlemek, ekip çalışmasını etkin bir biçimde değerlendirmek ve özgün tasarımlar yaratmaktır.

Türkiye'nin dört bir tarafına yayılmış geniş bayi ağı ile müşterilerine her noktadan kesintisiz hizmet sunan Kütahya Seramik; ABD, Almanya, İngiltere ve Avusturya başta olmak üzere 40'tan fazla ülkeye de ihracat yapmaktadır.

Üstün kalite ve zengin ürün gamı ile farklı beğenilere hitap eden, değişik tarz ve kimlikte ürünler tasarlayan Kütahya Seramik, güçlü ve dinamik üretici kadrosu ile ürünlerinde fonksiyonellik ve estetiği buluşturmaya devam etmektedir.